Ankieta

Zbiórka puszek aluminiowych podczas sierpniowych wydarzeń

Poprawna segregacja odpadów jest niezwykle ważna, także poza domem!

Wszyscy chetni uczestnicy „Święta Plonów” w Olszowie, LETNIA FIESTA w Międzyborzu oraz Lenart Green Fest Lokal 2023 otrzymali od Nas dzięki wspólpracy z Każda Puszka Cenna bezpłatne napoje izotoniczne w limitowanej serii aluminiowych puszek Każda Puszka Cenna.
W trakcie tych wydarzeń przeprowadziliśmy zbiórkę pustych aluminiowych puszek po napojach, zachęcając uczestników do ich segregacji. Wszystkie zebrane opakowania zostały zabrane do naszego zakładu i dalej przekazane do recyklingu ♻️♻️♻️.
Projekt Każda Puszka Cenna powstał, aby zachęcać do recyklingu puszek po napojach, zwłaszcza poza domem – w miejscu pracy, podczas zakupów, podróży czy aktywnego wypoczynku. Inicjatywa została zapoczątkowana jako #EveryCanCounts w Wielkiej Brytanii, a jej sukces spowodował, że została rozszerzona na inne kraje m.in Austrię, Francję, Grecję, Hiszpanię, Irlandię, Rumunię, a od 2017 roku również Polskę.
Napoje izotoniczne Każda Puszka Cenna wyprodukowała firma Krynica Vitamin, która jest producentem napojów bezalkoholowych i niskoalkoholowych na zlecenie marek i sieci handlowych.
Dziękujemy za współpracę!