Ankieta

KONKURS WIEDZY EKOLOGICZNEJ

Inwestor-Kępno Sp. z o. o. zaprasza do wzięcia udziału w konkursie wiedzy ekologicznej organizowanym w ramach realizacjiProjektu pt. „Modernizacja systemu gospodarki odpadami na terenie południowej Wielkopolski oraz części powiatu Oleśnickiego”, realizowanego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich z Gminy Baranów, Gminy Bralin, Gminy Doruchów, Gminy Dziadowa Kłoda, Gminy Kępno, Gminy Łęka Opatowska, Gminy Międzybórz, Gminy Oleśnica, Miasta Oleśnica, Gminy Perzów, Gminy Rychtal, Gminy Syców, Gminy Trzcinica. Konkurs zostanie przeprowadzony osobno dla szkół podstawowych klas I-III, szkół podstawowych klas IV-VI, gimnazjów oraz szkół średnich. Konkurs składał się będzie z trzech etapów gminnego, powiatowego i finałowego.

Za zajęcie I, II i III miejsca na każdym z etapów konkursu wiedzy ekologicznej zostaną ufundowane dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Za zajęcie I miejsca w finale czeka tablet, za zajęcie II miejsca – konsola do gier, za zajęcie III miejsca – urządzenie wielofunkcyjne.

Regulamin konkursu wiedzy ekologicznej LINK

P o w o d z e n i a !

WYNIKI KONKURSU WIEDZY EKOLOGICZNEJ

ETAP GMINNY

WYNIKI KONKURSU WIEDZY EKOLOGICZNEJ

ETAP POWIATOWY