Ankieta

Podziękowanie za udział w warsztatach edukacji ekologicznej w ZZO Olszowa!

Zakład Zagospodarowania Odpadów w miejscowości Olszowa serdecznie dziękuje wszystkim zaangażowanym osobom w udział mieszkańców południowej Wielkopolski oraz części powiatu oleśnickiego w warsztatach edukacji ekologicznej w kończącym się już roku szkolnym 2021/2022. Podziękowania składamy przede wszystkim pracownikom urzędów gmin i placówek oświatowych oraz organizacji lokalnych, a także każdej osobie biorącej udział w zajęciach. Lekcje edukacyjne zorganizowano dla prawie tysiąca mieszkańców. Wszystkim pracownikom oświaty i uczniom życzymy udanych wakacji!

Zapraszamy także do zwiedzania ZZO Olszowa w okresie letnim np. w ramach półkolonii czy też od września w nowym roku szkolnym!

Nie zapomnijcie również odwiedzić ZZO Olszowa wirtualnie poprzez spacer po Zakładzie klikając w link: http://www.zzo-olszowa.pl/images/prezentacja/

wirtspacer

 

Wykonanie zdjęć panoramicznych i ich połączenie w wirtualny spacer z możliwością odtworzenia na sprzęcie elektronicznym zrealizowano w ramach kampanii edukacyjnej pn.: „Kształtowanie świadomości ekologicznej mieszkańców gmin południowej Wielkopolski poprzez interaktywny spacer po ZZO Olszowa i zakup pomocy dydaktycznych” dofinansowanej ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

WfosLog

Zachęcamy do polubienia naszego profilu, aby być na bieżąco – https://www.facebook.com/ZakladZagospodarowaniaOdpadowOlszowa