Ankieta

Zapraszamy na warsztaty edukacji ekologicznej w ZZO Olszowa

Zapraszamy na warsztaty edukacji ekologicznej w ZZO Olszowa w kończącym się już roku szkolnym 2021/2022, a także w sezonie letnim!

Poniżej przedstawiamy ofertę edukacyjną skierowaną przede wszystkim do przedszkoli, szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych.

Jesteśmy także przygotowani do wizyt grup zorganizowanych osób dorosłych – chętnie przyjmujemy w ZZO z wizytą: miejskich i gminnych radnych, kluby seniora, uniwersytety trzeciego wieku, sołtysów z radami sołeckimi, koła gospodyń wiejskich i wiele innych zorganizowanych grup osób pełnoletnich, które zwiedzą także wnętrze hali sortowni z wykorzystaniem zestawu nagłaśniającego.

Niedawno otwarliśmy nową ścieżkę edukacji ekologicznej prowadzącą na zrekultywowaną kwaterę nr 1 składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne w miejscowość Olszowa.

Zajęcia edukacyjne średnio trwają 2 godziny zegarowe, maksymalnie jedna wycieczka obejmuje do 50 osób łącznie z opiekunami, na zakończenie wizyty uczestnikom przekazujemy materiały informacyjno-edukacyjne oraz certyfikowany dowód ważenia sygnowany przez Ol-Sowę J

Mamy jeszcze wolne miejsca w kończącym się już roku szkolnym 2021/2022, w sezonie letnim także jesteśmy dla Państwa otwarci na współpracę. Do zobaczenia !

Przy okazji zapraszamy do wizyty on-line w naszym zakładzie podając link do wirtualnego spaceru: http://www.zzo-olszowa.pl/images/prezentacja/

Podajemy także link do naszej strony internetowej oraz profilu na Facebooku:

LINK – zachęcamy do polubienia naszego profilu, aby być na bieżąco !

W celu zaplanowania nieodpłatnej wizyty kierujemy prośbę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 62 78 211 90 wew. 21 lub wiadomości e-mail na adres biuro@zzo-olszowa.pl